ژرژف (Xerjoff)

XERJOFF عطر ادکلن مستقر در تورین است که کاملاً به عطرهای لوکس اختصاص یافته است. Xerjoff اکتشاف بویایی در هنر عطر سازی است. تلفیقی از توانایی انسان در ایجاد و طبیعت توانایی ارائه. فقط تعداد کمی از آفرینش ها توانسته اند این دو را با موفقیت ادغام کنند ، یکی از آنها عطرهای Xerjoff است. طی سالها توسعه ، XERJOFF با بسیاری از هنرمندان مشهور ایتالیایی که برای ایجاد قطعات هنری کمیاب و گرانبها همکاری نزدیک دارند ، اتحاد های نیرومندی به دست آورد. بینی ها ، نقاشان و مجسمه سازان بین المللی و ایتالیایی ، طراحان جواهرات و دمنده های شیشه ، برش های الماس و حکاکی های چوب برای ایجاد رایحه های گرانبها هماهنگ عمل می کنند.

مجموعه ها

مجموعه عطرهای Xerjoff نتیجه تلفیقی بی نظیر از آئین های باستانی طبیعت و آخرین تحقیقات فنی است. ترکیبی نفیس از اسانسهای دستچین شده همراه با یک فرآیند استخراج به همان اندازه نوآورانه ، اتحادیه با کیفیت استثنایی را تولید می کند. این توجه دقیق به جزئیات دقیقاً تا زمان ارائه ارائه می شود. هر رایحه منحصر به فرد ، با تعداد محدود ، بطری دست ساز ، مجسمه سازی ، از مواد گرانبها از جمله سنگ های کوارتز ، برنز و طلا ، مورانو و تولیدات شیشه ای خوب توسکانی حک شده و قالب گرفته است.

SERGIO MOMO

سرجیو مومو 47 سال پیش در تورین ایتالیا متولد شد و در جوانی به دنبال پدرش به تمام مکانهای کاری بین المللی خود به جهان سفر کرد. سرجیو پس از اتمام مدرسه هنر و طراحی در تورین ، برای همکاری با آژانس های معتبر طراحی لندن در اشکال مختلف رسانه ای و تبلیغاتی به انگلستان نقل مکان کرد. به زودی ، عشق به وطنش ایتالیا او را دوباره به دنبال یکی از بزرگترین علاقه های خود ، دنیای عطرهای لوکس بازگرداند. به دنبال جذابیت طبیعی برای زیبایی و تشویق به علاقه به دنیای تجمل ، سرجیو در سال 2004 همراه با دومینیک سالوو ، مدیر تحقیق و توسعه Xerjoff ، خانه عطر XERJOFF را تأسیس کرد. درک اینکه بهترین راه برای قلب یک عاشق عطر ، تحقق وعده زیبایی از ابتدا تا انتهای داستان معطر است. سرجیو که هرگز تصمیم به ایجاد "عطرهای معطر" نگذاشت ، قصد داشت احساسات شدیدی را در اطراف جنبه های چند حسی ایجاد کند: داستان ، نگاه ، لمس ، بو ، خاطرات.

تحقیقات مداوم ، هم از نظر بویایی و هم از جهت طراحی ، DNA واقعی ساخته های سرجیو است. با کمک تیم خستگی ناپذیر متشکل از 25 متخصص ، خلاقیت های XERJOFF توسط عاشقان عطر از سراسر جهان قدردانی و جمع آوری می شود.

"عطر خوب هرگز فقط مربوط به بو نیست. خوب انجام شده است ، این یک ازدواج جوهری و متعالی است ، که کاملا توسط خانه عطر Xerjoff با فلسفه خود اجرا شده است و شما نمی توانید عطر را از هنر جدا کنید. "